REDUCTOL

REDUCTOL

reductol
Reductol zayıflama hapı

Reductol doğru ve düzenli bir şekilde kullanıldığında ayda 4 – 12 kilograma kadar kilo verilmesine yardımcı olur. Reductol içerisinde 30 kapsül vardır ve 15mgdır. Reductol kullanmak için kişinin en az 18 yaşında olması gerekir. 60 yaşından büyük olanların da zayıflama ürününü kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

Reductol zayıflama hapı ile kısa zaman içerisinde fazla kilo probleminden kurtulmak mümkündür. Bunun için doğru ve düzenli kullanıma dikkat edilmesi gerekir. Reductol günde bir kez kullanılmalıdır. Kahvaltılardan yarım saat önce hapın alınması gerekir. Reductol kullanımı sırasında beslenme düzenine dikkat edilmesi de gerekmektedir. Yağlı, ağır, işlenmiş, hazır gıdalar, alkollü ve asitli içecekler tüketilmemelidir. Bu zararlı yiyecek ve içeceklerin tüketilmesi halinde etkili bir kilo verimi mümkün olmaz. Bunun yanında hafif egzersizler yaparak da kilo verimini artırmak mümkündür. Spor yapmak vücudun kısa zaman içerisinde fazla kilolardan kurtularak form kazanmasına yardımcı olur.

Reductol kullanımı esnasında en az 2 bardak kadar su içilmesi gerekmektedir. Eğer yeterli miktarda su içilmezse kişinin kilo vermesi zorlaşır. Sağlık durumu da olumsuz şekilde etkilenir. Bu nedenle gün içinde bol sıvı tüketimine özen göstermek gerekir.

Reductol zayıflama ürünü böbrek yetmezliği bulunan, kalp – damar tıkanıklığı olan, emziren, hamile olan, sürekli olarak ilaç kullanan, bitkisel ürünlere karşı alerjisi olan, yüksek tansiyon hastalığı bulunan kişilere tavsiye edilmez. Reductol kullanımı sırasında günde ortalama 3 litre su tüketmeye özen gösterilmesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir